Ön Eki Olmayan 65 Yaş Üstü Bildirisi PDF Yazdır e-Posta

(10 Nisan 2021, Cumartesi)

Evreni ve insan fıtratını korumaya çalışan, vicdanları körelmemiş yüce milletim!

Mavi vatanımız olan denizleri, gölleri, ırmakları, dereleri, yeraltı sularını kirletenlere karşı seni vazifeye çağırıyorum.

Kendi dar mavi alanlarını bırakıp fakir ülkelerin mavi vatanın denizlerine, göllerine, ırmaklarına zehirli atık atanları sana şikayet ediyorum. Elini çabuk tut!

Nükleer silahları üreterek hem insanları suçlu suçsuz ayırımı yapmadan öldüren hem de evrenin fıtratını bozup atmosferimizi kirleten ve ozon tabakasını delen, güneş ışınların yönünü değiştiren azgınlara karşı uyanık ol! Vazifeni yapmaz isen yakın bir gelecekte bu yerküre yaşanamaz hale gelir. Bunun vebalinden kurtulmaya çalış!

 

Yeşil vatanımızı yakan, yıkan zevkine göre talan eden kainat düşmanlarını durdur! Yoksa susuzluk insanlığın büyük bir problemi olacak, azgın, mütref ve mel'eler geri bıraktırılmış ülkelerin yer üstü ve yeraltı sularını ele geçirmek ve kendi zümreleri için kullanmak için o ülkeleri talan edecekler.

Sebze ve meyvene sahip çık! Genleriyle oynanan sebze ve meyveyi sana yedirip senin de fıtratını bozuyorlar dikkatli ol. Ekime elverişli arazilerin talan edilmesine müsaade etme. Ebuecdadından elde kalan tohumlara sahip çık. Gıdan bozulursa hastalıklardan başını kaldıramazsın. Seni önce hasta ediyorlar sonra seni iyileştirmek için hastanelere yatırıyorlar, dikkatli ol.

Önce aklınla oynuyorlar sonra seni kontrol ediyorlar oyuna gelme. Aklını gölgeleyecek uyuşturucu şeylerden uzak dur. Kötülüklerin anası olan sarhoş edicilerin tümünden kaçın. Akıl senin aklın onu muhafaza et. Düzgün kullan. Fıtrat bozucuların emrine aklını verme.

Neslini muhafaza eyle! Kim kimdir bilinsin ve herkesin soyu sopu belli olsun ve belli kalsın. Kimse başkasına mal edilmesin. Soyun bozulursa neslin karışırsa, geleceğin olmaz, seni kandırmasınlar. Belli zümreler kendi soylarını koruyorlar, diğer insanların soylarını karıştırıyorlar, böylece dünya da karışacak ve onlar rahatlıkla istediklerini icra edecekler buna yardımcı olma. Aksi halde yok olup gidersin.

El emeğine, alın terine, göz nuruna, kazancına sahip çık. Azgın kapitalizmin ve devlet anamalcılığın emrine girme. Başkasının sırtından geçinme aracısı olan faizin gizli-açık tümüne karşı çık, ondan uzaklaş. Oluşturulan yerel ve küresel iktisadi adaletsizliğe boyun eğme. Adil ve fıtrata uygun bir iktisadi düzen oluşturmaya çalış bunun için çalışanlara destek ver. Mevcut ulusal ve uluslararası sömürü düzenine katılma.

Bütün insanları BEŞLİ çeteye teslim eden beynelmilel sömürü ve zorba düzene inanma. İnsanları ve devletleri eşit gören ve her insan tekinin ve küçük de olsa devlet organizasyonun hakkını veren fıtrî bir dünya peşinde ol.

Aziz milletim!

Seni vicdana, izana, ahlaka, adalete, hürriyete, fıtrata, müsavata çağırıyorum.

Bunlara inanıyorsan bir VİCDAN HARETİNE seni davet ediyorum.

Kâzım Sağlam.

 

k_saglam

Yeni Kitabımız Çıktı

egri_agacin_golgesi

Son Eklenenler

15 Temmuz / Öznesiz Eylem
(15 Temmuz 2021, Perşembe) 15 Temmuza ...
Sadr (Sine, Göğüs) - 2
(26 Haziran 2021, Cumartesi) Nisa sures...
Sadr (Sine, Göğüs) - 1
(19 Haziran 2021, Cumartesi) Sadr; bir ...
Tenzil - Tefsir - Tevil
(12 Haziran 2021, Cumartesi) Tenzil N...
Makamatu'l-Kulub
(4 Haziran 2021, Cuma) Şeyh muhakkik E...
Saldırı Ahlakı
(20 Mayıs 2021, Perşembe) Rahmetli Nu...
İsrail Küstahlığının Sebepleri
(11 Mayıs 2021, Salı) Batı emperyali...
Adaleti İkame Etmek
(2 Mayıs 2021, Pazar) Adalet; İnsanla...

Kimler Sitede

Şu anda 23 konuk çevrimiçi
Üyeler : 3
İçerik : 589
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 3993996
< ?php if( JRequest::getVar( 'view' ) == 'article' ): ? > < jdoc:include type="modules" name="socialwidget" /> < ?php endif; ? >